Skip to content

O nás

Nejkrásnější posezení na Vinohradech

PARK Riegrovy sady je pivní zahrádka v prostředí jednoho z nejkrásnějších pražských parků. Naši zahrádku najdete poblíž vily s adresou Riegrovy sady 28, blízko ulicím Chopinova a Na Švihance. Areál s kapacitou více než 1000 hostů se rozprostírá pod vzrostlými kaštany v prostoru, kterému vévodí historické pódium, které se dočkalo obnovy a dnes na něm pravidelně koncertují známé české kapely.

Posezení u nás v Parku vám zpříjemní perfektně ošetřená čepovaná tanková Plzeň do skla i nabídka vína a dalších alkoholický i nealkoholických nápojů. Můžete u nás potěšit chuťové buňky i zahnat hlad – tradiční nabídku grilu doplňuje například vyhlášené trhané maso nebo skvělé české burgery. Posedět si u nás můžete i ve stylovém Chandon baru se skleničkou Chandon Garden Spritz nebo u kavárny v historickém Citroënu.

Do Parku můžete přijít také za kulturou nebo sportem. Na velkoplošných obrazovkách promítáme významné sportovní akce jako je hokejové mistrovství světa nebo fotbalové Euro. A na pódiu se střídají známé české kapely na již tradiční akci Muzika v Parku. Vidět jste u nás mohli třeba Chinaski, Mirai, Annu K. nebo PSH. Podívejte se do aktuálního programu, co se v Parku děje v příštích dnech a týdnech.

V neposlední řadě v Parku umíme uspořádat nejrůznější eventy a firemní večírky. Pokud byste o takový měli zájem, neváhejte nás kontaktovat.

V parku to zase žije

Usedlost Švihanka a Šretrova restaurace v Riegrových sadech. Za skoro sto let existence zná místo každý Vinohraďák i spousta turistů, třeba z Vršovic nebo z Londýna. Historie je dlouhá a pestrá. První republika, válka, komunisti, devadesátky, unie, místo zákazníka na prvním místě peníze.

Naše parta Vinohrady miluje a v parku jsme vyrostli. Proto jsme šťastní, že jsme místu opět mohli vdechnout život. Našim cílem bylo sundat ostnaté dráty, které si oblíbili skoro všichni naši předchůdci a vrátit místu jeho původní smysl. Otevřenost, lázeňskou atmosféru a sousedství. Jsme další generace, která se chce prací bavit a stát si za jejím výsledkem. Pivo, jídlo, kultura. Vše v nejvyšší kvalitě. Téměř každý den stavíme v areálu nový festival. Chceme nabídnout program, ale nechceme rušit. Snažíme se být ohleduplní, ale přiznáváme, že si občas zařveme gól anebo zatleskáme muzikantům. Provoz zachováme i zimě, kdy se u nás můžete zahrát u ohně i poctivého svařáku. V Parku to prostě žije!

Moc děkujeme za důvěru soukromého vlastníka areálu, za spolupráci s radnicí a úřady Prahy 2 a hlavně vám, hostům. Bez vás bychom ten ostrý covidový start nezvládli. Ale to je za námi. Jedeme dál. Historie a debaty nad pivem jestli Riegrák nebo Riegráče může zvesela pokračovat. Ať vám tankový Prazdroj chutná. Na zdraví!

Nejlepší akce v parku