Skip to content

Eventy

Firemní večírek v Praze pod širým nebem

Chcete uspořádat večírek na netradičním místě? V Riegrových sadech bude mít nezapomenutelnou atmosféru.

Posezení pro stovky lidí? Food festival pro celou firmu? Akce se soukromým koncertem? Není problém, to všechno umíme. PARK Riegrovy sady je prostor jedné z největších zahradních restaurací v Praze. Rozprostírá se s kapacitou více než 1200 hostů a zrekonstruovaným historickým pódiem pod staletými kaštany v krásném parku na Vinohradech a nabízí unikátní umístění i atmosféru – jste tu v centru Prahy, přitom v přírodě.

Chtěli byste zrealizovat celofiremní setkání nebo firemní večírek a hledáte vhodný prostor? U nás v Parku si můžete vybrat, zda chcete být v hlavní část s pódiem, na slunečné terase s vyhlídkou na Prahu, v zimní zahradě, využít náš červený dvoupatrový autobus nebo si třeba udělat grilovací zónu s vyvýšenou terasou v korunách stromů.

Jedinečné místo konání si říká o netradiční program večírku, se kterým vám můžeme pomoci – vystoupení kapely, party s DJ, pestrý catering např. prostřednictvím food trucků. Spolupracujeme s Českou asociací food trucků a vybíráme jen ty nejlepší, od Mexica po Orient.

V Parku máme své eventové oddělení, které se postará o vaši poptávku. Sejdeme se na místě, domluvíme termín, kapacitu, vymyslíme program i nabídku občerstvení. Program umíme nejen zajistit, ale i vymyslet – rádi vám připravíme unikátní koncepty dle vašeho zadání. Prostor svojí kapacitu dovoluje uskutečnit nápady, které by v interiéru nebyly možné. Kontaktujte nás na e-mailu eventy@parkriegrovysady.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Pro mnohé z vás jsou Riegrovy sady srdcovou záležitostí. I proto se u nás letos odehraje i několik svateb a svatebních hostin. Máte-li také zájem o svatbu v Parku, ozvěte se nám.

V PARKU TO ŽIJE I V ZIMĚ

Akci je možné zrealizovat nejen v průběhu letní sezóny. V Parku to žije i v zimě. O adventu je Park vánočně vyzdoben a nasvícen a svařák si u nás můžete s kolegy vychutnávat třeba u rozpálených košů s ohni. Pro případnou nepřízeň počasí není problém v Parku postavit venkovní velkokapacitní stany.

Nejlepší akce v parku